Waxinehart met mini urn Ik mis je...
Soms schieten woorden te kort en kan dit gedicht, gedrukt op een acrylhart, precies je gevoelens omschrijven. Op de plaats van de bloem kan een foto worden geplaatst, waardoor het een uitgesproken persoonlijk gedenk altaartje wordt.
Dit smaakvolle, mooie hart is geplaatst op een zwart houten voetje en voor het hart staat een waxinelichthoudertje en een urntje. Dit urntje is af te sluiten met een zwart dekseltje.
Een mooie manier om een overleden dierbare te gedenken.
In het fotolijstje kan een foto van 5 x 7.5cm worden geplaatst.
Met de volgende tekst:
Ik mis je
Bij alle bijzondere gebeurtenissen word je nog steeds gemist,
ook al ben je niet meer hier,
je staat voor altijd in mijn geheugen gegrift.
Ook al ben ik nu ouder,
het doet nog steeds pijn,
ik zou graag met je willen praten
en nog gewoon jouw kind willen zijn.
Vervaardigd door SLC.
Materiaal: Acryl / Hout / Glas
Kleur: Wit / Zwart / Zilver
Afmeting:
Hoogte: 16 cm
Breedte: 19 cm
Diepte: 6 cm
Een compleet nieuw product met een bijzondere uitstraling! Het gedicht is gedrukt in een spiegelende letter wat het product een luxe uitstraling geeft. Er is altijd behoefte om bij een verloren dierbare een kaarsje aan te steken. Dit nieuwe innovatieve product heeft niet alleen een waxinehouder en ruimte om een foto te plaatsen maar ook een kleine urn.
Mini urn Hart met tekst ik mis je Waxinelichthouder en een mini urn en een fotokader. Het gedicht: Ik mis je is gedrukt in een spiegelende letter wat een luxe uitstraling geeft. Dit waxinehart is beschikbaar met 12 verschillende mooie en persoonlijke gedichten.
Waxinelichthouder Hart met mini urn en gedicht: Ik mis je.
Een tastbare herinnering om uw dierbare te gedenken. Dit hartje met mini urn heeft een waxinelichthouder en ruimte voor het plaatsen van een foto. Het gedicht is gedrukt in een spiegelende letter wat een luxe uitstraling geeft.
Ik mis je
Bij alle bijzondere gebeurtenissen word je nog steeds gemist,
ook al ben je niet meer hier,
je staat voor altijd in mijn hart en geheugen gegrift,
Ook al ben ik nu ouder,
het doet nog steeds pijn,
ik zou zo graag nog met je willen praten,
en nog gewoon jouw kind willen zijn. ©
Het formaat van dit hartje met standaard en waxinelichthouder is 16x19 cm. Het fotokader is 5x7,5 cm.
Deze foto kan eenvoudig worden aangebracht op de plaats waar nu de lely zichtbaar is.
Verpakt in een mooie geschenkverpakking.
Waxinehart met mini urn ik mis je
© 2023 www.kadowinkelgerritsen.nl - Powered by Shoppagina.nl