Guillermo Forchino art
Forchino:De Wijnproever/The Winetaster/Le Connaisseur/der Wein-taster
Forchino de Wijnproever Louis-Philippe de Cabernet Sauvignon legde het punt van de kurkentrekker precies in het midden van de kurk van de Bordeaux in 1990. Zelfs als alle emoties zijn pols veroorzaken, schudde hij langzaam de kurk en de karakteristieke pop van een onbevroren fles resoneren tegen de muren van de wijnkelder. Hij onderzocht zijn verschijning en tijdens het ruiken liet een lichte glimlach zijn gezicht verlichten. Hij gooide de waardevolle vloeistof langzaam in een kristalglas, dat hij een beetje opwekte om de duidelijke en briljante inhoud te waarderen, een intense kersenrode kleur met ritsen van robijn en aanraking van sober roodbruine.
Hij benaderde het glas naar zijn neus, sloot zijn ogen en rook de explosie van chocolade aroma, truffels, aromatische bossen, leer, alles wat ongelooflijk elegant was, een uitdrukking van een oneindige variëteit. Hij bracht de kostbare vloeistof naar zijn lippen, sipped en ... .realiseerde dat hij het glas had vergeten.
Sporen van afwaspoeder die op het glas waren, gaf de wijn een lichte smaak van een handzeep met een aroma van deodorant en een boeket wasmiddelen, allemaal perfect afgewogen met grote complexiteit en harmonie.
Mooi Gedetailleerd beeldje van de bekende maker Forchino
Ook in het groot verkrijgbaar
© 2021 www.kadowinkelgerritsen.nl - Powered by Shoppagina.nl